JENNİFER LOPEZ VE MARC ANTHONY AYRILIĞI PERDE ARKASI :)

24 Temmuz 1969 : JENNIFER LOPEZ VE MARC ANTHONY: 16 Eylül 1968

Yanlış giden ne?

Jennifer Lopez ve Marc Anthony evlilik yaptı ve şimdi de boşanıyorlar.Hepimiz nedenini bilmek için merak ediyoruz..

Bu rapor sorunların, bir çift olarak ne olduğunu ortaya koymaktadır.

TMZ göre çift "Biz evliliğin sona ermesi için karar verdik "diyerek bir bildiri yayınladı. "Bu çok zor bir karardı. Biz tüm konularda dostane bir sonuca geldik. " dediler.

Bu Jennifer'ın üçüncü boşanma olacak o ilk olarak 2001 yılında dansçı Cris Judd, 1997 yılında Ojani Noa ile evlendi. Marc'ında ikinci boşanma olacak.

Çift, Beverly Hills te 2004 yılında evlendi. Çiftin iki çocukları var.

Şimdi ortak sinatri açılarını ele alarak bakalım neler olmuş hayatlarında...Özet ve olumsuz açıları alarak baktığım bir analiz bu.


Sıcak Çok Sıcak - Venüs kare Güneş 

Mmmm, başlangıç nefis , bu ilişkide çekim ve cazibe olabilir fakat çok fazla romantik konum yoktur,Önemsiz romantik sorunlar çözülse bile ilişkideki ciddi sorunlar çözülmeyebilir,içsel ihtiyaçlar karşılanmayabilir ve beklentileri farklıdır.ikinizde birbirinize karşı mıktanısla çekildiğinizi hissedersiniz ama birliktelik dengesiz olabilir. ilişkinin başında birbirlerine çok fazla söz verirler ama zamanla bunlar boşa çıkar bu ilişki çok uzun sürmez.nefretede dönebilir aranızda ki duygular ayrı düştüğünüz noktalar var..bu da ilişkide dengesizlik yaratıyor olabilir..cinsel uyumsuzluk gibi İkinizin Güneş´i ve Venüs´ü arasında meydana gelen bu açı, ilişkinizin niteliği ne olursa olsun birbirinize karşı büyük bir çekim hissetmenize karşın, beraberliğinizde ve uyum yaratmanızın çok güç olduğuna, huzursuzluğun en önemli ana tema olarak hüküm sürdüğüne işaret eder. Bu açı saf ve basit sevgiden çok fiziksel çekimin daha ön planda olduğunun göstergesidir. Derin ve yoğun duygularınız olmasına karşın, bunlar ne birbirinizi, ne de ilişkinizi besleyen ve geliştiren türdendir. İlişkinizin başka alanlarında çok iyi anlaşsanız bile, beraberken, huzurlu olmanız, hissettiklerinizi paylaşabilmeniz neredeyse mümkün değildir. Bu açı, ilişkinizin, yaşamınızda "önemli" olarak nitelendirilebilecek, sizi en derinden ve yoğun şekilde etkileyen bağlantılarınızdan bir tanesi olarak nitelendirilebileceğinin de ifadesidir. Normal şartlarda ideal tiplemenize karşılıklı olarak uymasanız bile, aranızdaki yoğun fiziksel çekim birbirinize yaklaşmanıza nedendir. Ancak bu beraberlikte diğer öğeler tarafından da destekleyici etkiler sağlanmıyorsa, bedensel paylaşımların ötesine gitmesi pek mümkün olamayacaktır. İlişkinizde karşılıklı olarak birbirinizin zevkine güvenmemeniz, sosyal etkinliklerde anlayışınızın ve beklentilerinizin farklı olması, finansal konularda birbirinizden destek alamamanız ilişkinizin kısa ömürlü olmasına neden olabilir.

İki Egoist - Mars kare Mars 

Parlak ve manyetik olarak, iki sevgili araya geldi. Doğum haritalarında yer alan hareket ve inisiyatif gezegeni Mars´ın ilişkide olduğunuz kişinin Mars´ı ile yaptığı açı aranızda büyük güç çatışmalarının yaşandığına, her iki tarafın da diğerine baskı yapmaya eğilimli olduğuna işaret eder. Aranızdaki fiziksel çekim çok yoğun olmasına rağmen, hareketlerinizin birbirinizi rahatsız etmesi mümkündür.Bu ilişkide süregelen kavgalar, en ufak problemlerin büyüyerek, çok büyük anlaşmazlıklar halini alması, rahatsız edici ve zarar verici fiziksel şiddet çok görülen özelliklerdir. İlişkinizin başka alanlarında ciddi problemleriniz yoksa, bir aradayken ortaya çıkan enerji fazlasını kontrol etmeye, başka alanlara kanalize etmeye çalışmanız, ilişkinizin sağlığı ve sürekliliği açısından önemli bir gereksinim olacaktır.İlişkilerinde kişisel hırslar,güçlü çekimler,tutku ve tartışmalar görülebilir.Her iki tarafında hırslı olması çabuk sinirlenmelerine bazen fiizksel şiddete neden olabilir.Aralarındaki tutku ve tartışmalar ilişkilerinin canlı kalmasında,aşklarının değerini anlamalarında önemli etkendir.

Güçlü Oyunlar - Venüs kare Plüton 

Sevgi ve nefret ilişkisidir cinsel cazibe çok yoğundur birbirinizi kaybetmekden çok korkarsınız kıskançlık vardır bu açı karşılıksız sevgiyide gösterebilir aranızda çok güçlü ama yıkıcı bir tutku oluşabilir ilişkinin devam edip etmeyeceğine pluto sahibi karar verebilir İkisinin Venüs´ü ve Pluto´su arasında meydana gelen bu açı, bu ilişkinin güç elde etmek için kullanıldığına, bir araç haline getirildiğine işaret eder. Taraflardan birisinin, diğerinin duygularından, sevgisinden faydalanarak, kendi çıkarları için yönlendirmesi, manipüle etmesi söz konusudur. Bu durum ilişkinin tamamıyla tek tarafın ihtiyaçlarına cevap veren bir forma girmesine ve onun kontrolünde olmasına neden olacaktır. Bu bağlantıda söz konusu olan manipülasyon, yönlendirme belki bilinçdışı bir şekilde bile gerçekleşiyor olabilir. Dolayısıyla her ikinizin de kontrollü olması, farkındalığını geliştirmeye çalışması önemli bir gereksinimdir. Duyguların ve bedensel paylaşımların yoğunluğu ve çekiciliği pek çok problemin göz ardı edilmesinde ve gerekenlerin yapılamasında etkilidir.Bu ilişki güç elde etmek için kullanıldığına, bir araç haline gelir.Taraflardan birisinin diğerinin duygularından, sevgisinden faydalanarak, kendi çıkarları için yönlendirmesi, sömürmesi görülebilir. Bu durum ilişkinin tek tarafın ihtiyaçlarına cevap vermesine ve onun kontrolünde olmasına neden olacaktır. Duyguların ve bedensel paylaşımların yoğunluğu ve çekiciliği pek çok problemin göz ardı edilmesinde ve gerekenlerin yapılamasında etkilidir.


Cevapsız Öğrenme Fırsat - Venüs kare Jüpiter 

Karşıt fikirler var ilişki iyi gibi gözüksede fikir ayrılıkları oldukça fazla hayalkırıklıkları olabilir İkinizin Venüs´ü ve Jüpiter´i arasında meydana gelen bu açı, ilişki içinde enerjinin zaman zaman kontrol edilemediğine, dolayısıyla beklentilerin de kabul edilebilir seviyeleri aştığına işaret eder. Yine de bu gezegenler arasındaki etkileşim, kolaylıkla dengelenebilir ve yarattığı zorluklar kontrol altına alınabilir.İlişkiniz içinde vericilik, sevgi, şefkat, esirgeme gibi duygular çok hakim olmasına rağmen, bunların paylaşımında ölçünün tutturulamaması en önemli tezahürlerden birisidir. Dolayısıyla her ikinizin de birbirinize fazlaca bağımlı olmanız, beklentileriniz karşılanmadığı zaman ise, normalden daha fazla reaksiyon vermeniz ortaya çıkabilecek en önemli sorunlardandır.İyi vaki geçirrler,macera yaşarlar ama diğer konularda çok fazla anlaşamazlar,zevk alamazlar sadece alışkanlık olabilir yaşadıkları.Jupiter kişisi diğerini,rahatına fazla düşkün,fazla duygusal görebilir. Venüs kişisi ise diğerini,fazla ciddi,din,kültür ve felsefyle fazla ilgilendiğini düşnebilir.

Of, Of - Güneş kare Satürn

Çiftlerin birbirini kısıtlaması,baskıcı davranmaları,iradelerini ortaya koyamamaları,egoları sorun yaratır.Bir tarafın diğerinin cesaretini kırması yada cesaret edememesi ilişkideki zorluklardır.İlişkilerini yük olarak görme ve eğlenememe,zevk almama de görülür. Taraflardan birinin diğerini gereksiz veya anlamsız baskı altına alması, sınırlar koyması hem kişisel hem de ilişki için zorludur. Her iki tarafın da birbirini eleştirirken kişilik haklarına saldırması ve acımasızlık derecesine ulaşabilmesi de ilişkinin problemli olmasına neden olacaktırsatürn sahibi güneş sahibini çok fazla eleştirir güneş sahibi bu duruma alınsada görmemezlikden gelebilir bu ilişki kötü bir ilişkidir ama birbirinizi olgunlaştırısınız ikinizin Güneş´i ve Satürn´ü arasında meydana gelen olumsuz açı, ilişkinizin gerçekten zorlayıcı dinamiklere sahip bir birliktelik olduğunun işaretçisidir. İkinizin de disiplin ve şekil anlayışı birbirinden çok farklı olduğu için, beraberliğinize bir form kazandırmanız, birlikteliğinizi şekillendirmeniz ve her ikiniz içinde öneme sahip kurallar çerçevesinde hareket edebilmeniz, dolayısıyla her ikinizi de rahatlatan ve güven ortamını yaratabilmeniz gerçekten büyük bir başarı olacaktır. Taraflardan birinin diğerini gereksiz veya anlamsız yere baskı altına alması, yaşamına sınırlar getirmesi hem kişisel gelişimin, hem de ilişkinin ilerleyişinin duraklamasına nedendir. Her iki tarafın da birbirini eleştirirken, kişilik haklarına saldırmakta hiç bir sakınca görmemesi ve acımasızlık derecesine ulaşabilmesi de ilişkinin problematik bir hal almasına neden olacaktır. Yapıcı olmayan bu eleştiriler, giderek her ikinizin de kendini daha zayıf hissetmenize ve ilişkiye katkıda bulunamamanıza neden olur. 
Eğer her ikiniz de eleştirilerinizin yapıcı olmasına dikkat edebilirseniz, koyduğunuz kuralların gerekliliğine beraberce inanıyorsanız, sınırları saptarken, ortak amaçlarınız varsa, bu ilişki her türlü zorlayıcılığına rağmen devam edebilecektir. Aksi takdirde, yaşamınızda unutmakta zorlanacağınız acı bir deneyim olarak kalabilir.Bölüm 3:
Bu Kader Değil
Venüs beş noktanın düzeni Neptün 

Teredütler hakimdir ilişkiye neptün sahibi tutamayacağı sözler verir venüs sahibide at gözlüğü takmış gibidir ilişkide aşırı duyarlı ve kendini aldatmaya eğilimlimliyiz ilişkide aşık olan venüs sahibidir.neptün sadık değildir.neptün sahibi venüs sahibini mutlu etmek için yalan söyler.venüs sahibi kuşkucudur kendini yetersiz hisseder.İkinizin Venüs´ü ve Neptün´ü arasında meydana gelen bu açı, ilişkinizin normalin çok üstünde bir dikkatle yaşanması gerektiğine işaret eder. Bu ilişkide karşılıklı olarak birbirinizi yanıltmanız söz konusu olabilir. Bu bağlantıda dengenin yaratılması hayati bir ihtiyaçtır. Taraflardan birisi diğeriyle olan ilişkisini fazlaca önemsediği, hatta yaşamının en önemli ideali haline getirdiği için, diğeri tarafından manipüle edilmeye her zaman yatkındır. Bu ilişkinin devam edebilmesi için, kendi ihtiyaçlarını, prensiplerini hatta tamamıyla kişiliğini feda etmesi söz konusu olabilir. İlişkinin içinde kaybolarak, benliğini tamamen yitiren taraf, zamanla bu durumun farkına varmaya başladıkça, büyük bir yıkım ve acı yaşayabilir. Dolayısıyla, kandırmaya ve kandırılmaya karşı her zaman kontrollü olmanız gereken bir bağlantıdır.

Güzel ani bir aşk olarak başlayan bu ilişki görülen aralarındaki uyumsuz açı yüzünden ayrılıkla sonlanıyor. Bunlar ortak sinatride görülen ve ona göre yola çıkılması gereken durumlardır.

Sizin "Me and My Ex" raporunuzu öğrenmek için irtibata geçebilirsiniz; h.balikavlayan@hotmail.com

Tüm sevgimle,Keyifli mutlu ilişkiler dilerim,

Yıldızlarınız üzerinizde mutluluk ve şansla pırıl pırıl parlasın,
Hülya Balıkavlayan♥♥♥

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !