HÜLYA BALIKAVLAYAN'DAN ASTROLOJİDE EN GÜZEL FIRSAT:

Hayatta boşu boşuna anlam aramayın.Onu ancak siz yaratabilirsiniz.Hayatı nasıl okuyup anlamlandırdığınız ise astrolojik haritanızda çözümlenebilir.

Astrolojik haritalarımız uzun süreli ikilemleri, çözümsüzlükleri ve ancak yüksek enerjilerle kıpırdatabileceğimiz, kimimizce kadersel olan görülen temaları da açıklar...

Her gün sizlerden bir sürü mail geliyor.Çok teşekkür ederim.Herkes Astrolojik haritası ile ilgili bir sürü şey soruyor.Hepinize enerjimi sarf etmeye çalışıyorum.
Ve düşündüm taşındım size özellikle ilk 50 mail gönderen kişiye bu ayın şerefine şöyle bir güzellik yapmak istedim. Astrolojik gelecek öngürü haritalar bazı kişilerin bütçesini aşıyor farkındayım. Bende bu yılın sonuna kadar olan potansiyellerinizi , öngörülerinizi anlatacak kişisel raporlarınız için ilk 50 kişiye aşağıda görülen fiyat indirimleri yaptım. Mail adresim ve fiyatlar aşağıda görüldüğü gibidir. Ay döngüleriniz, gezegen gerilemeleri, ay ve güneş tutulmaları,Aşk,iş,para,maddi ve manevi ,sağlık bütün öngörüleriniz ,yaşayacaklarınız bu size özel çıkartalacak analizin içinde olacak.

Bu analizi isteyenler h.balikavlayan@hotmail.com adresine doğum tarihi,doğum saati,doğum yeri ve şu an yaşadığı yeri gönderebilir.

Gerçek gücünüz kendinizi tanımaktan geçer.

Tüm sevgimle
Hülya Balıkavlayan

5 Aylık Gelecek Astro Kader Transit astroloji Analizi: 250 TL yerine 75 TL.
Doğum haritası Analizi : 450 TL yerine 150 TL
1 yıllık Gelecek Transit Astroloji analizi : 450 TL yerine 250 TL
İlişki Analizi : 350 TL yerine 150 TL.
Çocuk ve Çocuk Gelişim Analizi : 350 TL. yerine 150 TL.
Aylık Astroloji Transit Analizi : 125 TL yerine 50 TL.

Yıldızlarınız üzerinizde pırıl pırıl parlasın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !