GÜNEŞ ASLAN BURCUNA GİRİYOR : KRAL ASLAN

22 Ağustos tarihine kadar burada kalacak Güneş Aslan burcuna giriyor. Bu etki altında bu geçiş grafik olarak diğer gezegenlerinde nasıl etkilediğini bağlı olarak son derece kendi kendinizin farkında bulabilirsiniz!

Zodyak'ın yöneticisi Aslan'ın altın Krallığına hoş geldiniz. Tıpkı güneşin milyonlarca yıldır ışığını üzerimize yansıtması gibi,Aslan'ın sabit ateşi diğer kalan Zodyak burçlarına bir ışık gibi hizmet eder.Aslan sabit burçtur, bu nedenle de Allah'ın ebedi alevidir.

Aslanlar kendilerine güvenen biri gibi davranabilirler,ama öyle değildirler.Kendilerine olan güvenlerini geliştirmek için Aslan burcunda doğmuşlardır.

Haritanızda Aslan nerede ise,Işık'ın huzmesi olacağınız yer orasıdır. Hayatınızda Sevgi'nin size güç ve başarı bahşedeceği bölgedir. Haritanızda Aslan nerede ise içinizdeki çocuk da oradadır.Ayrıca burası Allah ile bağlantıya geçmenize yardım edecek evdir. Hayatınızdaki ruhani bir öğretmene dönüşeceğiniz bölgedir. Haritanızda Aslan'ın olduğu yer daha çok risk almanız ve daha çok cesaret göstermeniz gereken yerdir. Muhteşem ve asil biri olacağınız yer bu evdir.

Aslan ayı Kuzey Yarıküre'de yaz tatiline denk gelir.Çocuklar sokaklardadır.Herkes güneşin ve sıcak havaların tadını çıkarır. Yılın bu zamanı eğlenmeye,çocuklarla ve oyuncu insanlarla vakit geçirmeye odaklanmalıyız. Bir risk alma ve bundan neşe duyma zamanıdır. Hayatınızda yeni bir şey yaratmaya çalışın. Yarattığınız şey işinizde,ailenizde ( Aslan'ın haritanızda hangi evi yönettiğine göre değişir. ) olabilir. Kendinizi ifade etmede ve daha yaratıcı olmada size yön verecek eşzamanlılıklara bakın. Yılın bu zamanında bir sanatçı , bir oyuncu ve bir çocuk olabilirsiniz.

Bu Aslan ayı boyunca sevgi,mutluluk ve canlılık enerjiyi çekmek için bol bol sarı ve altın rengini kullanın. Kova,Akrep ve Boğa burçları da bu ay gölgeleri üzerine çalışmalıdırlar.Önlerine çıkan her türlü mesajları algılamalıdırlar.

Birazdan Aslanın karanlık tarafı adlı yazımı da okuyacaksınız.

Tüm sevgimle,Keyifli mutlu bir Aslan ayı dilerim.

Yıldızlarınız üzerinizde mutluluk ve şansla pırıl pırıl parlasın,
Hülya Balıkavlayan♥♥♥

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !