DOĞUM HARİTASI

Doğum haritası ve yorumu
Doğum haritası yorum hizmetimde; astroloji teknikleri kullanarak aşağıda belirttiğim temel hususları göz önüne sererim;
(a) Kişinin verdiği doğum bilgilerine göre tüm çalışmalarda kullanılacak yaşam haritasını (Yıldız Haritası) çıkarmak.
(b) Kişilerin doğum ve sonraki geçmişlerini hesaba katarak yıldız etkilerine bakmak, yaşamlarında olası olaylar ve yaşam  koşulları hakkında kişisel yorum yapmak;
(c) Kişinin yaşamı ve statüsü üzerine, yıldızlarının ve diğer olguların etkisini ortaya çıkarmak;
(d) Kötü etkilerden kaçınmak konusunda alınacak önlemler üzerine önerilerde bulunmak;
Çalışmanın Hedefi
 Yorum çalışmasının hedefi doğum haritanızın gösterdiği bilgileri size en açık ve anlaşılır biçimde aktarabilmektir. Bütünüyle anlaşılabilir ve geçerli bilgiler alabilmeniz açısından bana içinde bulunduğunuz durumunuzla ilgili bilgi vermelisiniz. Astroloji her zaman sizin sorduklarınızdan daha fazlasını verir, bu anlamda aklınızda tutacağınız birkaç şey giriştiğiniz bu yolda size çok şey kazandırır.
  İlk olarak Astroloji sizin kendinize ve yaşama olan bakışınızı değiştirir. Bir başvuru çerçevesinden Astrolojiye baktığımızda sizin hakkınızda bilinebilecek her şeyi gösterir.
  Bu geniş bilgi alanına birlikte girdiğimizde haritanızda; yaşamınızda farkında olmadığınız veya bana hakkında sormadığınız bir şey görmüş olabilirim. Bununla pek ilgilenmeseniz veya merak etmeseniz de size içtenlikle yardımcı olacağına inandığım bir noktaysa onu göstermek benim görevimdir. İlk kez çıkartılan bir haritaya sahip olmak şaşırtıcı bir deneyimdir. Siz bana haritama bakın dediğinizde aslında yaşantınızdaki önemli noktalar üzerindeki yorumumu ve çıkarımlarımı soruyor oluyorsunuz. İşte bu noktada benim yorumum ve çıkarımlarımla birlikte size sunduğum yeni bakış açısı ve anlayış, sizin yaşam perspektifinizin değişebilmesi açısından büyük bir olanak olarak karşınıza çıkar.
  İkinci olarak Astroloji eğitici ve geliştirici bir sistemdir. Bu noktada da bilinçli amacım, ilk seansımız süresince Astroloji sisteminin eğitici ve bireysel gelişimi artırıcı parçalarını sizin kendi yaşamınızda uygulamanıza olanak sağlamaktır. Birlikte geçireceğimiz zaman, düşünceleri ve çıkarımları yaşamınıza daha geniş anlamda geçirmenize yardımcı olacaktır. Bu bilgilerin alınabilmesi sizden biraz daha fazla kişisel esneklik isteyecektir. Astroloji bilgileri pasif bir alıcı gibi toplanamaz. Bu bilgiler sizi DEĞİŞTİRECEKTİR; elbette sizde bu değişim etkisine bir tarzda tepki vereceksiniz. Başlangıç çalışmamızdan sonra kendinizi aldığınız bilgilerle yoğunlaşmış hissedersiniz. Bu şaşırtıcı değildir.
İlk seansın içeriği

 Yorum hizmetinden faydalanabilmeniz için öncelikle doğum bilgilerinizi açıkça biliyor olmanız gerekmektedir. Bunların yanlışlığından doğacak sonuçlarda sorumluluk size ait olacaktır. İlk çalışmada içinde bulunduğunuz dönemde yanıt aradığınız soruların yanı sıra 4 aşamalı bir çalışma programım vardır.

1-Doğum Haritasının Yorumu: Genel Yapınız, davranış biçimleriniz, olaylar karşısındaki tutumlarınız vs.

2-Ayrıntılı Kişilik Analizi: Duygusal yapınız, zihinsel yapınız, fiziksel yapınız, eğilimleriniz vs.

3-Astrolojik Kader Planınız: Yaşam amacınız, hayatınızın etkili alanları, evlilik, iş, çocuklar vs.

4-Yaş Dönemleri ve Gelecek Analizi: İçinde bulunduğunuz dönem, gelecekte sizi bekleyen dönemler, bir yıllık gelecek tahmini.

Politikalar
  Size olan saygım, içtenliğim, nezaketim ve daha sonrasında hafızanıza yardımcı olması açısından  yapacağım çalışmayı bilgisayara kaydederim ve bu kaydı size mail olarak veririm. Siz daha sonra bu bilgiler üzerinde çalışma fırsatı bulmuş olursunuz. 
Temel prensipler
  Yaptığım çalışmalarda ortaya koyacağım performans, başarı ve zamanı doğru değerlendirme benim değiştirilemez politikalarımdır. Astro Yorum seansımızdan önce her şeyimle o seansa hazırlanmış olurum. Bu açıdan aşağıda belirtilen hususa özellikle dikkatinizi çekmek isterim. Zamanım ve profesyonel çalışmalarım benim için çok önemlidir.
Başka insanların haritaları
  Yaşamınızdaki diğer insanları merak ediyor olabilirsiniz ve benden onların haritalarına bakmamı isteyebilirsiniz. Cevabım HAYIR olacaktır. Haritasına bakmamı istediğiniz kişi benim danışanım değilse bile onların haritalarından size bilgi vermek benim için bana gösterilen güveni ihlal etmek ve başkalarının haklarına tecavüz etmek anlamına gelir. Bu anlamda karşılaştırmalı bir harita yorumu olsa dahi başkaları hakkındaki bilgiyi size veremem. Karşılaştırmalı yorumları ancak çiftlerin her ikisi birlikte başvurduğunda yapmam mümkündür. Yaşamınızdaki insanların sizin için yarattığı etkileri ancak sizin haritanız açısından size verebilirim. Bu yeterlidir ve doğru olanı budur. Aynı sebeple bilmelisiniz ki sizin haritanızı da bir başkasına anlatmam. Mamafih ailelere yeni doğmuş bebekleri hakkında onları doğru yetiştirebilmeleri açısından çocukları hakkında bilgi vermem bu kategoriye dahil değildir. Astroloji taklit olunamayan kişisel bir kullanım alanıdır.
Gelecek tahmini
  Astrolojinin bir açısı da gelecek tahminidir. Benim gelecek tahminine yaklaşımım karşılıklı bir diyalog şeklindedir. Sizin hakkınızdaki görüşüme bakmadan sizin kendi iç sezgilerinizi harekete geçirmenize olanak tanırım. Astroloji kusursuz bir bilimdir. Bir Astrolog olarak önemli olan onu kusursuz bir şekilde algılamaktır. Hava tahmincisinin hava hakkında fikri olabileceği gibi elbette benimde sizin yaşamınızın geleceği hakkında fikirlerim, öngörülerim vardır.
Çalışmaların devamı
  Çalışmalarımız ilk seansımızdan sonra sizin davranış biçimlerini görmeniz ve bunlardan özel çıkarımlar elde etmeniz çerçevesinde döner. Bu noktada düzenli seanslarla strateji geliştirme ve uygulama programınızı oluşturabiliriz. Sadece bir kez haritanızı çıkartıp yorum almak sizin yapınız hakkında teşhis ve tanımlama olmaktan öteye gidemez. Ve aynı zamanda konuya duyduğunuz merakın giderilmesidir ki buda kimileri için yeterli olacaktır. İlerleme ancak belirli duvarları aşma konusunda birlikte oluşturacağımız stratejileri izlemek ve onların sonuçlarına ulaşmamızla mümkün olabilir. Bu noktada danışanımla birlikte vereceğimiz emek ve gayret çalışmanın kalitesini ve verimini artıracaktır. Çalışmalarımız ilerledikçe farklı Astroloji tekniklerinin uygulanması söz konusudur. Kendinizin üstünde çalışma isteği gerçek gelişim için gereklidir.
Çalışma yöntemleri
  İstanbul içinde yapılacak çalışmalarımız karşılıklı görüşme yoluyla olabileceği gibi farklı şehirlerdeki danışanlarımla olan çalışmalarımızda mail yada telefonla yapacağımız ön görüşmeden sonra, yorumlarımı kaydettiğim belgeyi diğer bilgilerle birlikte danışanımın mail adresine gönderirim. Bu bilgileri değerlendirdikten sonra iletişimimiz mail ve telefon yoluyla devam eder.
Danışmanlık ücreti

Astroloji yorumu ücreti doğum haritası dahil 75 ytl  dır. 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !